نمایشگاه خودروی گوانجو و حضور پرقدرت کمپانی بی وای دی با عرضه خودروهای هیبرید، تمام برقی و بنزینی در آن

نمایشگاه خودروی گوانجو آغاز و با وجود غرفه شرکت BYD با نمایش خودرو های هایبریدی خود، رنگ و بوی دیگری پیدا کرد.
BYD شرکتی است که با شعار build your dream شناخته شده و با این که عمر بسیار کوتاهی دارد اما توانسته است به لطف ارائه محصولاتی با کیفیت و در حد استاندارد های جهانی، به سرعت به رشد و بالندگی برسد. ضمن این که این شرکت در یک همکاری ۵۰-۵۰ با مرسدس بنز نیز محصولاتی در رده خودرو های لوکس برقی و با برند Denza تولید می کند.

به گزارش هزار، در غرفه بی وای دی محصولاتی همچون ، qin f3، e6، s7، tang ، sangو…به نمایش درآمدند؛ همچنین دو خودرو آماده سازی شده این شرکت برای حضور در مسابقات رالی، توجه بسیاری از شرکت کنندگان در این نمایشگاه را به خود جلب کرده بودند.
از دیگر قسمت های این غرفه، نمایش پلت فرم هیبریدی یکی از محصولات شرکت BYD بود که تکنولوژی بالای طراحی این پلت فرم و قرارگیری آن را در ابعاد جهانی می شد به راحتی در آن دید. در سال های آتی شرکت بی وای دی تصمیم به حضور قوی تری در بازار های دنیا و خصوصا کشورمان دارد و از آن جا که بحث آلودگی محیط زیست و آلاینده های گلخانه ای امروزه به یکی از معضلات شهر های بزرگ کشورمان درآمده است، می توان با یک برنامه ریزی مناسب برای سال های آتی و با کمک خودرو های برقی و هیبریدی این شرکت و، تا حد زیادی بر این مشکلات غلبه کرد.

منبع: خودروسازی کارمانیا

%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af9%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af6

%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af3%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af2

 

 

%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af1%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af4

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *