جشن بزرگ عیدانه با حضور بیش از هزار نفر از مشتریان مجموعه خودروئی هزار برگزار شد

نور، صدا، تصویر همه در خدمت مشتریان. شاید این بهتری توصیف برای جشن بزرگ عیدانه مجموعه خودروئی هزار باشد. بیش از۱۵۰۰ نفر از مشتریان و خانواده مجموعه خودروئی هزار در کنار هم جمع شدند تا ضمن گرامیداشت اعیاد سعید قربان و غدیر شبی شاد را در کنار یکدیگر گذراندند.

_b1a0948

به گزارش روابط عمومی، همه چیز آماده بود تا مشتریان فروش و خدمات این مجموعه به همراه خانواده هایشان در جشن مجموعه هزار شرکت کنند. با تاریک شدن آسمان روز پنج شنبه ۲۵ شهریور ماه، به لحظات آغاز این جشن بزرگ نزدیک می شدیم و مردم کم کم وارد محل برگزاری این برنامه که در محوطه مجموعه خودورئی هزار بود وارد شدند. حالا لحظه شروع یک جشن خودروئی با چاشنی شادی است. مهدی سیاوشی مدیر عامل شرکت عمران عموی ماهان، دادگر، معاون اجرایی شرکت عمران علوی ماهان و جمعی از مدیران بانک ها از میهمانان جن بزرگ عیدانه مجموعه خودروئی هزار بودند.

_b1a0787

مهدی حشمتی و منصور محمد حسنی مجریان جشن

شروع برنامه با اجرای نور و صدا

با تکمیل شدن صندلی ها همه چیز آماده شروع مراسم بود. برنامه با قرائت آیایتی چند از کلام الله مجید توسط یداللهی که از قاریان مطرح استان است آغاز به کار کرد. پس از قرائت قران، سرود ملی اران در محل برگزاری طنین انداز شد. مهدی حشمتی و منصور محمد حسنی که از مجریان طرح و خوشنام استان هستند اجرای این جشن را بر عهده داشتند. با حضور مجریان این مراسم و توضیحات ابتدایی زمان اجرای برنامه ها رسید.

_b1a1012

جمعیت حاضر در جشن بزرگ عیدانه مجتمع خودروئی هزار

جشن برای چه کسانی برگزار شد؟

مجموعه خودروئی هزار به عنوان بزرگتری مجموعه خودروئی ایران در راستای تکریم مشتریان هرساله جشنی را برای دور هم جمع شدن مشتریان و کارمندان این مجموعه ترتیب داده است. آنطور که محسن  برازوان قائم مقام مدیر عامل مجتمع خودروئی هزار می گوید، تکریم مشتریان از اولویت های این مجموعه است. برازوان در صحبت های ابتدایی جشن بزرگ عیدانه مجموعه خودروئی هزار در رابطه با دلایل برگزاری این جشن گفت:  ما هرساله مشتریانی داریم که برای خرید و یا خدمات به این محل مراجعه می کنند. ما در سیاستگذاری های مجموعه خود سعی کردیم که نگاهمان به این افراد همانند اعضای یک خانواده باشد. به همین مناسبت تصمیم گرفتیم که اعضای این خانواده بزرگ که هرساله به جمع ما اضافه می شوند را دور هم جمع کنیم.

_b1a0870

سخنرانی محسن برازوان قائم مقام مجتمع خودروئی هزار

برازوان با اشاره به اینکه در یک سال گذشته بیش از ۲۰۰۰ نفر از امکانات این مجموعه استفاده کرده اند گفت: تلاش ما این است که کاستی های مجموعه خودرا برای مشتریان خود در هر سال جبران کنیم و از سویی با شناسایی نقاط ضعف مجموعه آن ها را ارتقا دهیم به همین مناسبت تصمیم گرفتیم تا به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیر این خانواده را دور هم جمع کنیم. برازوان در انتها با تقدیر از شرکت عمران علوی ماهان گفت: محور هفت باغ علوی محور توسعه استان است  و جا دارد از زحمات مهندس سیاوشی و همکارانشان در این مجموعه تشکر کنیم.

_b1a0912

برندگان جشن چه کسانی بودند؟

در این برنامه در سه بخش از مشتریان این مجموعه تقدیر بعمل آمد. در بخش اول از مشتریان بخش خدمات مجموعه خودروئی هزار به قید قرعه ۶ نفر انتخاب شدند که به شرح ذیل اعلام می شوند:

یاسر اسدی  برنده جایزه بلیط سفر به مشهد مقدس برای سه نفر

شهریار جابری انصاری برنده جایزه بلیط سفر به مشهد مقدس برای سه نفر

عطیه اسدی برنده جایزه بلیط سفر به مشهد مقدس برای سه نفر

لادن امامی پور برنده جایزه بلیط سفر به کیش برای سه نفر

احمد قلندری برنده جایزه بلیط سفر به کیش برای سه نفر

حسین ابراهیمی برنده جایزه بلیط سفر به کیش برای سه نفر

_b1a1034

برندگان بخش خرید خودرو چه کسانی بودند؟

در بخش خرید خودرو نیز در بین مشتریان هر نمایندگی به صورت جداگانه قرعه کشی شد که نتایج به شرح ذیل است:

مشتریان شرکت مدیا موتورز  MG

حمیده جندقیان برنده یک دستگاه تلفن همراه نکسوس ال جی

سجاد شیخ زاهدی برنده یک دستگاه تلفن همراه نکسوس ال جی

محمد ذبیعی برنده یک دستگاه تلفن همراه نکسوس ال جی

_b1a1180

اولین مشتری کارمانیا خودرو برنده سفر به چین

در قرعه کشی مشتریان شرکت کارمانیا خودرو جایزه بلیط سفر به کشور چین به اولین مشتری شرکت کارمانیا رسید. سال گذشه و در جریان رونمایی از اولین محصول شرکت کارمانیا که خودرو BYD S6 بود آبتین احمدی که برای بازدید از نمایشگاه خودرو کرمان به کرمان سفر کرده بود اولین نفری بود که فرم ثبت سفارش شرکتکارمانیا را ثبت کرد. چند ماه بعد احمدی در جشن بزرگ هزار برنده بلیط سفر به کشور چین شد.

_b1a1557

جایزه ویژه جشن هزار به زرند رفت

درقرعه کشی مشتریان شرکت کرمان موتور برای اهدای جایزه ویژه جشن عیدانه هزار جایزه ویژه جشن به یک فرد ساکن زرند رسید. پس از انجام قرعه کشی محصولات نمایدگی های ام جی و بی وای دی نوبت به قرعه کشی مشتریان شرکت کرمان موتور رسید. جایزه ویژه این جشن یکدستگاه خودرو لیفان ایکس ۶۰ بود که به علی جمالی زاده مشتری مجموعه هزار و کرمان موتور رسید. جمال زاده متولد ۱۳۳۰ و ساکن مطهر آباد زرند است. جمالی زاده در رابطه با برنده شدن این خودرو به خبرنگار روابط عمومی هزار گفتک این جایزه لطف خدا بود و قصد دارم آن را در راه خیر هزینه کنم.

_b1a1576

برندگان قرعه کشی در بین حاضرین

در پایان قرعه شی مشتریان، حاضرین در جشن هم شانس خود را امتحان کردند تا آن ها نیز از این جشنواره بی نصیب نمانند. نتیجه قرعه کشی بین حاضرین در جشن به شرح ذیل است:

نادر ملکی برنده جایزه بلیط سفر به کیش برای سه نفر

مهدی حجتی نژاد برنده یک دستگاه تلفن همراه نکسوس ال جی

اکرم میرزایی برنده جایزه بلیط سفر به مشهد مقدس برای سه نفر

فاطمه عبدالله یار برنده یک دستگاه تلفن همراه نکسوس ال جی

_b1a1198

گفتنی است در این جشن هنرمندانی چون مهدی حشمتی، منصور محمد حسنی، محمد علی محی آبادی، میلاد زمانی، مهدی قاسمی به همراهی گروه موسیقی مهر به اجرا پرداختند.

_b1a1512

_b1a1446

4

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *