مدیر‌عامل شرکت خودروسازی کارمانیا اعلام کرد: فاینانس ۸۰ درصدی برای ورود اتوبوس‌های برقی به ایران

یکی از معضلاتی که در دو دهه اخیر گریبانگیر کلان‌شهرهای کشور از جمله تهران شده، آلودگی هواست که مشکلات زیادی برای مردم و دولت ایجاد کرده است. از سوی دیگر به باور کارشناسان آلودگی ناشی از سوخت خودروها درصد بالایی از این آلودگی را شامل می‌شود، این در حالی است که همواره در سال‌های گذشته گسترش ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی در دستور کار دولت قرار گرفته، اما این امر با مشکلات زیادی همراه بوده است.
ادامه مطلب …

مشتریان از کدام شرکت وارد‌کننده و خودروساز رضایت دارند؟ایران خودرو رتبه پنجم،سایپا یازدهم/خودروساز کرمانی در صدر جدول رضایت مندی

گزارش رضایتمندی مشتریان از فروش و خدمات پس از فروش منتشر شد
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:گزارش رضایتمندی مشتریان از فروش و خدمات پس از فروش در حالی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد که خودروسازان داخلی در مقایسه با وارداتی‌ها جایگاه مناسبی کسب نکردند. هرچند برخی از کارشناسان معتقدند که سهم بالای داخلی‌ها در بازار خودرو آنها را در رده‌های زیرین جدول رضایتمندی مشتریان قرار داده، اما طبق آخرین گزارش سال ۹۴ دفتر ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت، خودروسازان در رتبه اول شکایات مشتریان قرار گرفتند.

ادامه مطلب …

گزارش/ رانندگی با هوندا سیویک ۲۰۱۶ در خاورمیانه

آیا سازندگان ژاپنی و به‌ویژه هوندا، به دوران طلایی خود رجعت نموده‌اند؟ دورانی که تنها مشاهده رخسار محصولاتشان، نفس را در سینه هر شخص علاقه‌مندی حبس می‌نمود، منظورم اوایل دهه نود میلادی است، دورانی که پیاپی شاهکارهایی از تویوتا، هوندا، نیسان و میتسوبیشی و… روانه بازارهای جهانی می‌شد و ناظران و خریداران را به حیرت و شگفتی سختی وا‌می‌داشت.

ادامه مطلب …

تاریخچه کمپانی بی وای دی

شرکت BYD در سال ۱۹۹۵ فعالیت خود را در زمینه تولید باتری­های قابل شارژ در چین و با ۲۰ نفر آغاز نمود. نام این شرکت سرواژه های شعار آن Build Your Dreams‌ به معنای رویاهایت را بساز است. این شرکت به سرعت رشد کرد و در مدت سه سال موفق شد اولین شعبه خارجی خود را در اروپا افتتاح کند.

ادامه مطلب …

حضور ام جی در نمایشگاه خودروی لندن

نمایشگاه خودروی لندن که به تازگی اعلام آمادگی آغاز مجدد خود را در عرصه بین المللی بیان داشته است، میزبان برند وطنی خود، شرکت ام جی در تاریخ ۲۶ می سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

ادامه مطلب …

سری ۵ ۲۰۱۵ ؛ فرماندار خودروهای لوکسِ حال حاضرِ بازار ایران

همیشه خودروهای لوکس در کشورمان طرفداران خاص خود را داشته و مشتریان آن ها کم نیستند. تا یک سال پیش خودروهای زیادی از برند های لوکس مخلتف در بازار خودرو های صفر کیلومتر کشورمان موجود بود. اما با وضع قانون جدید واردات خودرو که ورود خودرو های دارای حجم پیشرانه بالای ۲۵۰۰ سی سی به کشورمان را ممنوع میکرد دیگر خودروهای لوکس زیادی نتوانستند وارد بازار خودرویی ایران شوند.

ادامه مطلب …