مشتریان از کدام شرکت وارد‌کننده و خودروساز رضایت دارند؟ایران خودرو رتبه پنجم،سایپا یازدهم/خودروساز کرمانی در صدر جدول رضایت مندی

گزارش رضایتمندی مشتریان از فروش و خدمات پس از فروش منتشر شد
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:گزارش رضایتمندی مشتریان از فروش و خدمات پس از فروش در حالی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد که خودروسازان داخلی در مقایسه با وارداتی‌ها جایگاه مناسبی کسب نکردند. هرچند برخی از کارشناسان معتقدند که سهم بالای داخلی‌ها در بازار خودرو آنها را در رده‌های زیرین جدول رضایتمندی مشتریان قرار داده، اما طبق آخرین گزارش سال ۹۴ دفتر ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت، خودروسازان در رتبه اول شکایات مشتریان قرار گرفتند.

ادامه مطلب …

دریافت نمایندگی شرکت خودروسازی کارمانیا

خبری خوش برای همشهریان عزیز کرمانی

از این پس کلیه محصولات شرکت خودروسازی کارمانیا را از نمایندگی انحصاری استان کرمان ( شرکت هزار ) بخواهید .

از گالری و نمایشگاه محصولات BYD دیدن فرمایید

دریافت نمایندگی محصولات شرکت گلرنگ موتور

خبری خوش برای همشهریان عزیز کرمانی

از این پس کلیه محصولات شرکت گلرنگ موتور را از نمایندگی انحصاری استان کرمان ( شرکت هزار ) بخواهید .

از شما دعوت می شود از متنوع ترین محصولات هوندا در نمایشگاه اختصاصی ما دیدن فرمایید .

طرح فروش زمستانه ۹۴

 

 

شرایط فروش نقدی و اقساطی خودرو های MG طرح زمستانه مورخ ۲۵ آذر ۹۴. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب …

بازی منتخب ستارگان ایران و منتخب ستارگان دنیا

بازی خیرخواهانه تیم ستارگان جهان (شامل لوییس فیگو، روبرتو کارلوس، کاناوارو، سالگادو، مک منمن، داویدز، کلایورت و …) و تیم هنرمندان و پیشکسوتان ایران (شامل رضا عطاران، محسن تنابنده، علی دایی، رضا یزدانی و …) درتاریخ ۹۴/۰۶/۰۶ ساعت ۱۸:۰۰ در استادیوم آزادی و به نفع جامعه بیماران ام‌اس کشور برگزار گردید. نتیجه بازی سه بر صفر به نفع تیم ستارگان جهان به پایان رسید.

افتتاح نمایندگی مجاز ۱۸۰۲

مراسم افتتاحیه نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش کد ۱۸۰۲ در شهر شهرکرد با حضور قائم مقام مدیرعامل، مدیر شبکه نمایندگی ها و مدیر بازرگانی شرکت بم خودرو و مدیر بازاریابی کرمان موتور و جمعی از مقامات و مسئولین در آذر ۹۴ برگزار گردید

افتتاح نمایندگی مجاز ۱۳۰۷

مراسم افتتاحیه نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش کد ۱۳۰۷ به صاحب امتیازی آقای عماد اعتمادی در شهر مبارکه اصفهان با حضور قائم مقام مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو، مدیر شبکه نمایندگی ها، مدیر بازاریابی و مدیر بازرگانی و جمعی از مقامات و مسئولین شهر مبارکه در آذر ۹۴ برگزار گردید.

افتتاح نمایندگی مجاز ۱۴۰۹

افتتاحیه نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش کد ۱۴۰۹ به صاحب امتیازی آقای هاتف سلیمی واقع در جاده ملارد در مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ با حضور جناب آقای مهندس شاکری مدیرعامل محترم شرکت بم خودرو و جناب آقای مهندس یزدانی معاونت فروش و بازاریابی شرکت کرمان موتور و جناب آقای دکتر موسوی مدیریت شبکه نمایندگی ها و جناب آقای مهندس کلانتری مدیر واحد فنی و مهندسی شرکت بم خودرو و سرکار خانم مشایخی مدیر واحد مالی شرکت بم خودرو و برگزار گردید.

افتتاح نمایندگی مجاز ۱۷۲۳

مراسم افتتاحیه نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش کد ۱۷۲۳ به صاحب امتیازی آقای فریدون حدادی واقع در شهرستان شهریار در مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ با حضور جناب آقای مهندس شاکری مدیرعامل محترم شرکت بم خودرو و جناب آقای مهندس یزدانی معاونت فروش و بازاریابی شرکت کرمان موتور و جناب آقای دکتر موسوی مدیریت شبکه نمایندگی ها و جناب آقای مهندس کلانتری مدیر واحد فنی و مهندسی شرکت بم خودرو و سرکار خانم مشایخی مدیر واحد مالی شرکت بم خودرو و برگزار گردید.